Image

REGULAMIN

REGULAMIN OŚRODKA „NA WCZASOWEJ”

Właściciele NA WCZASOWEJ będą Państwu bardzo wdzięczni za wspópracę w przestrzeganiu tego regulaminu:

 1. Doba hotelowa w ośrodku NA WCZASOWEJ rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy o godzinie 10:00 dnia następnego. Ewentualny przyjazd przed godziną 15:00 prosimy uzgodnić wcześniej, w przeciwnym razie wcześniejsze zakwaterowanie nie będzie możliwe.
 2. Goście przebywający w ośrodku NA WCZASOWEJ zobowiązani są do obowiązku meldunkowego.
 3. Rezerwacja będzie ważna po wpłaceniu zadatku w wysokości wartości za jedną dobę pobytu zgodnie z wypełnionym formularzem rezerwacyjnym.
 4. Pozostałą wartość zamówionego pobytu należy wpłacić gotówką w dniu przyjazdu przy zameldowaniu.
 5. W przypadku rezygnacji z pobytu, kwota zadatku wpłacona podczas rezerwacji nie będzie zwracana.
 6. Przekazanie i zdanie apartamentu następuje w obecności personelu lub właściciela.
 7. Cisza nocna obowiązuje w godz. 22:00 - 07:00.
 8. Osoby odwiedzające, nie zameldowane w ośrodku NA WCZASOWEJ mogą przebywać w pokojach od godziny 7:00 do 22:00 po uprzednim powiadomieniu personelu lub właścicieli.
 9. Ze względu na drewniane schody i podłogi na piętrze we wszystkich apartamentach, prosimy o chodzenie w klapkach lub miękkim obuwiu.
 10. Zakazuje się używania w domkach otwartego ognia - świeczki, lampki naftowe, gazowe itd., oraz używania własnych kuchenek elektrycznych i gazowych.
 11. Bezwzględnie zakazuje się palenia papierosów w apartamentach.
 12. Bezwzględnie zakazuje się grillowania w domkach.
 13. Goście ośrodka NA WCZASOWEJ ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wszelakiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych w domku powstałe z jego winy lub winy odwiedzających ich osób.
 14. Osoba wypoczywająca powinna zawiadomić personel lub właścicieli o wystąpieniu szkody lub awarii niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 15. W obiekcie i na jego terenie zwierzęta domowe mogą przebywać wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem obiektu. Pobiera się opłatę za przebywanie zwierząt. Zabronione jest używanie trawników i kwiatów jako toalet dla zwierząt. Zabronione jest spanie zwierząt w łóżkach przeznaczonych dla gości – zwierzęta powinny mieć swoje legowisko, przywiezione z domu gościa.
 16. Za wcześniejsze opuszczenie apartamentu nie wynikające z winy właścicieli obiektu, nie będą zwracane koszty pobytu.
 17. Parking Ośrodka nie jest strzeżony.
 18. Prosimy o pozostawienie apartamentów w należytym porządku (uprzątnięty, wyrzucone śmieci, złożona pościel).