Image

Apartamenty

Regulamin

APARTAMENT NR 1

To apartament jednopokojowy typu studio. Składa się z części sypialnej, wypoczynkowej oraz aneksu kuchennego i łazienki. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, dwupalnikową indukcyjną kuchenkę elektryczną, czajnik, ekspres ciśnieniowy do kawy, naczynia, sztućce i garnki. Apartament posiada również balkon z zestawem wypoczynkowym. Kwaterujemy w nim maksymalnie do 3 osób.

APARTAMENT NR 2

To apartament dwupokojowy z łazienką i tarasem. Salon składa się z części sypialnej, wypoczynkowej oraz aneksu kuchennego. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, zmywarkę, dwupalnikową indukcyjną kuchenkę elektryczną, czajnik, ekspres ciśnieniowy do kawy, naczynia, sztućce i garnki. W dodatkowej sypialni znajdują się 2 łóżka pojedyncze. Apartament posiada również przestronny taras z zestawem wypoczynkowym. Kwaterujemy w nim maksymalnie do 4 osób.

APARTAMENT NR 3

To apartament jednopokojowy typu studio. Składa się z części sypialnej, wypoczynkowej oraz aneksu kuchennego i łazienki.. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, dwupalnikową indukcyjną kuchenkę elektryczną, czajnik, ekspres ciśnieniowy do kawy, naczynia, sztućce i garnki. Apartament posiada również przestronny taras z zestawem wypoczynkowym. Kwaterujemy w nim maksymalnie do 3 osób.

APARTAMENT NR 4

To pokój dwuosobowy. Składa się z części sypialnej oraz aneksu kuchennego i łazienki.. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, jednopalnikową indukcyjną kuchenkę elektryczną, czajnik, ekspres ciśnieniowy do kawy, naczynia, sztućce i garnki. Apartament posiada również przestronny taras z zestawem wypoczynkowym. Kwaterujemy w nim maksymalnie do 2 osób.

APARTAMENT NR 5

To apartament dwupokojowy z łazienką i balkonem. Salon składa się z części wypoczynkowej z rozkładaną sofą oraz aneksu kuchennego. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, zmywarkę, dwupalnikową indukcyjną kuchenkę elektryczną, czajnik, ekspres ciśnieniowy do kawy, naczynia, sztućce i garnki. W dodatkowej sypialni znajduje się podwójne łóżko małżeńskie. Apartament posiada również balkon z zestawem wypoczynkowym. Kwaterujemy w nim maksymalnie do 4 osób.

APARTAMENT NR 6

To apartament dwupokojowy z łazienką i balkonem. Salon składa się z części wypoczynkowej z rozkładaną sofą oraz aneksu kuchennego. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, zmywarkę, dwupalnikową indukcyjną kuchenkę elektryczną, czajnik, ekspres ciśnieniowy do kawy, naczynia, sztućce i garnki. W dodatkowej sypialni znajduje się podwójne łóżko małżeńskie oraz rozkładana jednoosobowa sofa. Apartament posiada również balkon z zestawem wypoczynkowym. Kwaterujemy w nim maksymalnie do 5 osób.

APARTAMENT NR 7

To apartament jednopokojowy typu studio. Składa się z części sypialnej, wypoczynkowej oraz aneksu kuchennego i łazienki.. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, dwupalnikową indukcyjną kuchenkę elektryczną, czajnik, ekspres ciśnieniowy do kawy, naczynia, sztućce i garnki. Apartament posiada również balkon z zestawem wypoczynkowym. Kwaterujemy w nim maksymalnie do 3 osób.

Wciąż się zastanawiasz?

Jeśli wybór odpowiedniego domku jest dla Ciebie za trudny i chciałbyś dowiedzieć się więcej na ich temat, zadzwoń - pomożemy dokonać Ci najlepszego wyboru.

Nasz numer telefonu: +48 606 26 25 25.

Skontaktuj się z nami